Bazény z polypropylénu

Zrejme najčastejšie a najobľúbenejšie bazény na našom trhu sú práve bazény z polypropylénu (PP). Naše bazény z polypropylénu sú však vo svojej kvalite spracovania a životnosti o čosi lepšie ako cenovo zvýhodnené akciové ponuky. Nakoľko sme sa niekoľko rokov zameriavali len na náročnejší rakúsky a nemecký trh prinášame aj tieto výhody k Vám. Na našom trhu je nespočetné množstvo výrobcov ktorý Vás nalákajú nízkou cenou na koľko ich bazény pozostávajú zväčša z 5 až 6 mm hrubých stenových prvkov.

My ponúkame bazény z polypropylénu o hrúbke obvodových stien z 12 mm hrubého materiálu. Celá bazénová konštrukcia je obohnaná po celom obvode v rozpätí 500 mm silnými výstuhami o hrúbke 51 mm! Týmto je zabezpečená 100% stabilita bazénového telesa od čoho závisí jeho životnosť. Výstuhy sú navárané na bazénový plášť pomocou extrudovaného (pevnejšieho) zvaru čím je zabezpečená minimálna tepelná rozťažnosť materiálu. Dno a plášť bazéna je zváraný na 4m dlhom CNC zváracom stole, čim je zaručené vyrobiť bazén o široký až 3,8m v celku. Ďalšou a podstatnou výhodou zváracieho stola je že zváraný materiál sa nahrieva na teplotu až do 270°C čím je zaručený dokonalý, rovný, vodotesný a vzhľadovo pekný spoj.

Pri výrobe bazénov z polypropylénu zohľadňujeme aj vaše bezpečie. Všetky presahy jednotlivých častí (týkajúce sa najmä bazénového schodiska) sú hladko ukončené teda bez akýchkoľvek presahov či ostrých hrán. Bazény z polypropylénu dokážeme vyrobiť v bežnej a jednoduchej variante, tzv. variante so skimmerom a pre náročnejších zákazníkov či pre verejné použitie tzv. bazény s prelivom alebo prepadovým žľabom. Každá z variant má svoje opodstatnenie a výhody. Poradíme Vám ktorý typ je pre Vás ten pravý.

Neváhajte nás kontaktovať.

Odpovieme do 24 hodín

alebo nám zavolajte +421 / 901 700 707